دانلود نرم افزار های مورد نیاز سرویس های کلاس مجازی

جهت استفاده از سرویس بیگ بلو باتن نیاز به نصب نرم افزار خاصی ندارید و فقط داشتن مرورگر کافی می باشد.

قبل از استفاده از این سامانه ها می بایست حداقل امکانات سخت افزاری و نرم افزاری زیر توسط کاربران فراهم گردد:

۱- یک رایانه یا لپ تاپ Intel 1.4 GHz Pentium 4 or faster processor or equivalent و حداقل مجهز به سیستم عامل “Windows 7” یا بالاتر با حداقل ۲ گیگا بایت حافظه (RAM) ۲- یک عدد هدست با کیفیت مناسب (استفاده از میکروفن و اسپیکر داخلی لپ تاپ به دلیل امکان ایجاد اعوجاج و برگشت صدا در کلاس ترجیحا مورد تایید نمی باشد.) ۳- اتصال به اینترنت با حداقل سرعت ۵۱۲kbps متقارن (هنگام حضور در کلاس از دانلود یا استفاده سایر تجهیزات از اینترنت وای فای خودداری نمائید. اتصال رایانه و لپ تاپ با کابل شبکه به مودم نتیجه بهتری از اتصال بیسیم خواهد داشت.) ۴- نصب آخرین نسخه مرورگرهای “Google Chrome” و یا “”Mozila Firefox . (البته توصیه می گردد از مرورگر کروم استفاده نمائید.) ۵- نصب آخرین نسخه نرم افزار “Adobe Connect” بر روی رایانه و یا لپ تاپ،جهت دانلود از لینک های پائین صفحه استفاده نمائید. ۶- نصب آخرین نسخه نرم افزار “Adobe Flash Player” بر روی رایانه و یا لپ تاپ،جهت دانلود از لینک های پائین صفحه استفاده نمائید. ۷- برای امکان تایپ فارسی در قسمت Chat نرم افزار کیبورد فارسی مخصوص را نیز نصب فرمائید. جهت دانلود از لینک های پائین صفحه استفاده نمائید.

دانلود و راهنمای نرم افزار Adobe Connect

کیبورد فارسی

نکاتی جهت استفاده بهتر از نرم افزار ادوبی کانکت

*کاربران لینوکس از نسخه وب می توانند استفاده کنند

نیازمندی های استفاده از کلاس زنده

به منظور دسترسی به کلاس های آنلاین شما هم از طریق کامپیوتر و لپ تاپ شخصی میتوانید به راحتی وارد کلاس شوید و یا اینکه از گوشی هوشمند و یا تبلت اندرویدی خود استفاده کنید.

*در صورت عدم اتصال توسط اپلیکیشن از گزینه open in browserاستفاده کنید.

در صورتیکه از گوشی هوشمند اندرویدی و یا آیفون استفاده میکنید برای دسترسی به کلاس بهتر است نرم افزار adobe connect را نصب کنید.در صورت عدم نصب نیز می توانید از open in browser استفاده کنید.

بهترین روش برای دسترسی به کلاس از طریق لپتاپ یا کامپیوتر شخصی ویندوزی، استفاده از مرورگر کروم می باشد البته از فایرفاکس هم میتوانید استفاده نمایید

نکته مهم:

Android 7 problem

کاربران دارای اندروید های ۷و پایینتر حتما ازمرورگر firefox برای ورود استفاده کنند 

در صورت مشاهده پیام بالا در اندروید های ۷ و پایین تر برروی گزینه trust for session کلیک کنند(ممکن است برای ورود نیاز به چند بار زدن این گزینه باشد)

و در صورت عدم ورود با روش بالا از “`مرورگر firefox“` وارد شوند و گزینه open in browser را به جای open in application بزنند

 

لینک دانلود firefox برای اندروید: